Vidaus durys

Vidaus durys yra reikšminga namų interjero detalė, kuri turi būti ne tik kokybiška, bet ir įsilieti į bendrą dizaino sprendimų koncepciją. Kokybiškos durys visada interjerui suteikia solidumo ir daro gerą įspūdį.

Kokias duris pasirinkti? Šis klausimas labai dažnai kyla įsigijusiems savo pirmąjį būstą ar darantiems remontą ir keičiantiems vidaus duris. Jei ir Jūs svarstote šį klausimą, siūlome kreiptis į mūsų komandą – atsakysime į klausimus, patarsime ir padėsime pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius ir finansines galimybes atitinkančias duris.

Mūsų asortimente – ekofaneruotos, faneruotos ir laminuotos vidaus durys.

  • Ekofaneruotė yra labai aukštos kokybės, pažangi elastinga medžiaga, pasižyminti aukštomis techninėmis charakteristikomis ir puikiomis estetinėmis savybėmis. Ekofaneruotės durys atsparios drėgmei, todėl tinka visoms namų patalpoms, taip pat yra didelis atsparumas UV spinduliams, tad tokios durys nebluks saulėje ir nepraras savo spalvos bei išlaikys reprezentatyvią išvaizdą ilgą laiką.

  • Faneruotas duris nesunku supainioti su medžio masyvo durimis. Tiesa, faneruotos yra kur kas lengvesnės ir tai didelis jų pranašumas. Šio tipo vidaus durims būdingas atsparumas pažeidimams, blukimui, drėgmei.

  • Laminuotos durys labai populiarios dėl patrauklaus kainos ir kokybės santykio. Jos atrodo estetiškai, plati spalvų ir tekstūrų įvairovė leidžia įgyvendinti asmenines vizijas. Laminatas gali būti pigesnis arba itin aukštos kokybės, kas suponuoja ne tik durų atsparumą ir funkcionalumą, bet ir kainą.

Siūlome platų vidaus durų pasirinkimą, tad net išrankiausias klientas atras jam labiausiai tinkančias. Pavydėtina spalvinė gama, dizaino sprendimai, matmenų įvairovė leis rasti duris pagal kiekvieno poreikius ir bet kokiam namų interjero stiliui: klasikiniam, skandinaviškam, moderniam, minimalistiniams, Art Deco, lofto, industriniam ir kt. Vidaus durys gali harmoningai įsilieti į bendrą namų dizainą arba tapti išskirtiniu akcentu: jei interjere vyrauja tamsios spalvos ir pasirinksite tamsių atspalvių duris, jos sukurs vientisumą, bet jei tamsiam interjerui pasirinksite šviesias duris, jos bus akcentas, traukiantis žvilgsnius ir kuriantis išskirtinę atmosferą.

Vidaus durų kaina

Vidaus durų kaina priklauso nuo kelių aspektų: medžiagų, iš kurių durys pagamintos, matmenų, dizaino, pavyzdžiui, su stiklo elementais ar be jų. Įtakos kainai gali turėti ir durų spalva.

Mes siūlome labai platų vidaus durų pasirinkimą konkurencinga kaina, todėl sau tinkamas atras skirtingų finansinių galimybių turintys klientai. Durys, kuriomis prekiaujame, yra aukštos kokybės, todėl patrauklus kainos ir kokybės santykis parodo, jog orientuojamės į visus savo klientus.

Jei domina konkreti vidaus durų kaina, susisiekite su mumis internetu, telefonu arba atvykite į mūsų biurą. Pateiksime tikslią patinkančio durų modelio, pritaikyto pagal Jūsų poreikius, kainą.

Vidaus durys su stakta

Planuojantiems pirkti vidaus duris rekomenduojame rinktis su stakta. Kodėl? Taip išvengsite papildomų problemų ieškant tinkamos staktos. Remdamiesi ilgamete patirtimi, pastebime, jog kartais priimamas sprendimas pirkti kokybiškas duris, o staktos paieškoti pigesnės ar net naudotos. Visgi jei siekiate kokybės ir reprezentatyvumo, geriausias pasirinkimas bus durys su stakta iš vieno pardavėjo. Mes siūlome duris su stakta, idealiai tinkančias konkrečiam modeliui. Pirmiausia, išvengsite papildomų laiko sąnaudų staktos paieškoms. Antra, durų estetinis vaizdas bus nepriekaištingas. Trečia, nauja ir iš kokybiškų medžiagų pagaminta stakta tarnaus ilgai, džiugins puikiu vaizdu ir kokybe.
Mūsų asortimente esančios vidaus durys su stakta jau yra paruoštos montuoti, todėl šis darbas bus nesudėtingas: galėsite duris sumontuoti patys arba patikėti šį darbą profesionalams.

Kodėl verta rinktis „Gedita“?

Kokybė ir klientų poreikių patenkinimas yra aukščiausi kriterijai, kurias vadovaujamės savo veikloje, todėl Jums siūlome tik iš patikimų ir patvarių medžiagų pagamintas vidaus duris, o platus asortimentas suteikia puikias galimybes rinktis.