Garažo vartai

Garažo vartai yra vienas pirmųjų objektų kieme, pasitinkančių atvykstančius svečius. Vartus gaminame tiksliai pagal Jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius poreikius. Esant poreikiui, galima įstatyti langus ir dureles, sumontuoti su papildomomis funkcijomis, vartų valdymas gali būti rankinis arba nuotoliniu valdymo pulteliu.

Segmentiniai pakeliami garažo vartai

Segmentiniai pakeliami garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai yra pagaminti iš 4 ar daugiau sekcijų, kurios yra sujungtos tarpusavyje bei rieda palei sieną pritvirtintais ratukais. Su šia sistema, vartai gali atsidarinėti vertikaliai į viršų ir atgal. Taip Jūs sutaupote vietos garaže ir priešais. Jie yra žymiai saugesni ir lengviau valdomi. Vartus pakelti ir nuleisti galima rankiniu būdu arba naudojant elektros pavarą. Rankiniu būdu vartai valdomi naudojant prie vartų uždangos pritvirtintas rankenas ir virvę. Priklausomai nuo komplektacijos, vartų konstrukcijoje gali būti įrengti apsauginiai mechanizmai, kurie, sugedus spyruoklei, blokuoja veleną ir neleidžia savaime nusileisti vartų uždangai.

Segmentiniai nustumiami garažo vartai

Segmentiniai nustumiami garažo vartaiSegmentiniai nustumiami garažo vartai

Segmentiniai nustumiami garažo vartai – tai  elegantiškos išvaizdos, patogūs naudoti ir ilgaamžiai vartai. Segmentų faktūrų įvairovė – lygus, juostinis, reljefinis. Vartai gali būti šiek tiek praveriami ir naudojami kaip praėjimo durys arba atidaromi pusiau. Patogu ir taupo šilumą. Korozijai atsparios ir mažai priežiūros reikalaujančios dalys iš aliuminio, aukščiausios kokybės kreipiančiosios ir bespyruoklė sistema užtikrina tylų ir sklandų vartų darbą. 40 mm storio PU apšiltinti segmentai ir sandarinimo šepečių juosta visu perimetru suteikia puikią šilumos izoliaciją. Montuojamas žemas apatinis kreipiantysis bėgelis vietoje įprastinio griovelio grindyse.

Plokštuminiai garažo vartai

Plokštuminiai garažo vartai

Plokštuminiai vartai yra pagaminti iš vientiso metalo lakšto, kuris sukasi į išorę ir viršun. Šie vartai neturi šiluminės izoliacijos. Motyvą, paviršių ir spalvą – pasirinkti galima  pagal savo norus.

Dvivėriai garažo vartai

Dvivėriai garažo vartai

Dvidėriai garažo vartai – tai apšiltinti, tvirti, derantys su įvairia garažo vartų automatika, vartai. Galite pasirinkti Jums patinkantį dizainą, spalvą ir papildomus elementus: langelius, panoraminius segmentus, nerūdijančio plieno detales, varstomas praėjimo duris ar net dureles, pro kurias į vidų gali patekti augintiniai. Varčios gali būti padalintos santykiu 50/50 ar 70/30.

Susukami garažo vartai

Susukami garažo vartai

Susukami garažo vartai gaminami iš aliumininio profilio su poliuretaniniu užpildu. Šie  vartai yra valdomi elektrine pavara. Jų profilis vertikaliai pasikelia ir susukamas ant veleno sąramos aukštyje. Jūsų garaže šie vartai užima labai mažai vietos. Mašiną galite pastatyti tiesiai priešais vartus, be to, garaže lieka laisvos lubos.

Garažo vartų automatika:

  • Pakeliamiems buitiniams ir pramoniniams vartams vartų automatika parenkama pagal garažo durų plotą;
  • Varstomiems kiemo vartams – renkantis  automatikąpagrindiniai kriterijai yra vartų plotis ir svoris. Taip pat labai svarbu ar automatika yra pakankamai galinga varstyti atitinkamo  svorio vartus;
  • Slenkamiems kiemo vartams – svarbu pasirinkti automatiką, kurios galios užteks stumdyti tokio svorio vartus, kokie yra pas Jus.
  • Priedai ir aksesuarai – yra skirti vartų automatikoms ir kelio užtvarams. Tai yra nuotolinio valdymo pulteliai, fotoelementai, švyturėliai, apsauginės gumos, atramos ir kt.