STATYBINIŲ ĮRANKIŲ NUOMA

Statybų procesas apima labai daug darbų: pamatų įrengimas, konstrukcijos montavimas, stogo montavimas, sienų apdaila ir daugybė kitų. Kiekvienam jų atlikti reikalingi specialūs įrankiai. Jei statybomis užsiimate patys, natūralu, jog viso įrankių arsenalo nesusipirksite, tad statybinių įrankių nuoma bus praktiškas ir ekonomiškas sprendimas. Nuoma suteikia galimybę nuomotis profesionalius, kokybiškus įrankius mokant už juos palyginti nedidelę kainą ir gaunant didžiulę naudą.

Statybinių įrankių nuoma – idealus variantas, jei darbuojatės savo namo statybų aikštelėje ar nusprendėte atlikti remontą. Nedidelės investicijos leis turėti kokius tik reikia įrankius konkretiems darbams atlikti.

Įrankių nuoma

Mūsų įrankių nuoma apima ne tik statyboms skirtus įrankius, bet kur kas platesnį spektrą. Nuomojamų įrankių asortimente rasite ir aliuminines kopėčias (buitines, daugiafunkces, itin aukštas iš kelių dalių), kurios pravers ne tik statybų aikštelėje, atliekant remonto darbus, bet ir darbuojantis sode, pavyzdžiui, genint medžius.

Įrankių nuoma apima ir sveikatai bei grožiui naudingų prietaisų nuomą, pavyzdžiui, mūsų asortimente rasite nuomojamą šviesos terapijos lempą. Šis patentuotas prietaisas efektyviai gerina kraujotaką, malšindamas skausmą, skatina audinių atsinaujinimą, imuninės sistemos atsparumą. Negana to, šviesos terapijos poveikis yra nepamainomas didinti darbingumui, kelti nuotaikai, net kovai su depresija.

Statybiniai įrankiai

Mūsų nuomojami statybiniai įrankiai yra kokybiški, prižiūrimi, tad galite būti tikri, jog išsinuomotas įrankis bus parengtas sklandžiam darbui.

Mes nuomojame:

  • Betonavimui skirtus įrankius, konkrečiai – betono maišyklę, fiziškai sunkų betonavimo procesą paversiančią lengvesniu ir kur kas spartesniu, palyginti su alternatyva – betono maišymu rankomis.

  • Grąžtus ir jų priedus. Nuomojame benzininį žemės gręžiklį, pasižymintį tokiais parametrais: galia – 1,1 kW, didžiausias grąžto skersmuo – 15 cm, svoris – 25,9 kg. Taip pat siūlome išsinuomoti grąžtą-smūginį gręžtuvą, žemės grąžto ilgintuvą bei kitus funkcionalumo suteikiančius priedus.

  • Pjovimo įrangą. Rinkitės patogų naudoti ir puikiomis savybėmis pasižymintį diskinį pjūklą; 450 W galingumo siaurapjūklį; skersinio pjovimo stakles medžiui (techninės charakteristikos: net 5 000 apsisukimų per minutę, galia – 1 500 W); universalų pjūklą, tobulai tinkantį genėti medžiams, pjauti šakoms ar ardyti medinėms konstrukcijoms.

  • Kitus apdirbimo įrankius. Elektrinis kampinis šlifuoklis – su juo lengvai pjaukite medį, metalą ar net akmenis, pasirinkite atitinkamą diską ir galėsite pjauti arba šlifuoti. Elektrinis oblius taps nepamainomu, jei reikia obliuoti medieną. Mūsų asortimente rasite ir rankinę medžio frezą.

  • Lengvesniam įrankių transportavimui, ypač tų, kurių gabaritai dideli, išsinuomokite priekabą. Mes nuomojame 3,3 m ilgio ir 1,53 m pločio priekabą cinkuotu kėbulu. Nuo dugno borto aukštis siekia 40 centimetrų. Patogesniam krovinio iškėlimui – atsidarantys priekinis ir galinis bortai. Priekaba galima vežti krovinius iki 500 kg.

Statybiniai įrankiai yra benzininiai, elektriniai ar akumuliatoriniai – kurie geriausi Jums, priklauso nuo individualių poreikių ir galimybių (pavyzdžiui, elektriniai netiks ten, kur nėra elektros lizdo). Jei nežinote, kokius įrankius rinktis, kreipkitės į mūsų komandą – patarsime ir padėsime priimti geriausią sprendimą.