Statybinės medžiagos

Turinys

Twinson Terrace lauko terasų lentos

Lauko terasai skirtos lentos, pagamintos iš medžio dulkių ir plastiko granulių, yra ilgaamžės, tvirtos, garantuojančios stabilumą ir minimalią priežiūrą. Jos turi medžiui būdingas gerąsias savybes, bet, priešingai nei medinės lentos, šio nesideformuoja, nėra imlios drėgmei ir kitam išorės poveikiui, jų nereikia kas kelerius metus perdažyti ar perlakuoti, negana to, jos puikiai išlaiko reprezentatyvumą.

Twinson Terrace lentos impregnuojamos gamykloje, todėl Jums tuo nereikės rūpintis. Plačiau čia

Statybiniai blokeliai

Statybiniai blokeliai – labai paklausios statybinės medžiagos. Siūlome didelį pasirinkimą keraminių, gipso, keramzitbetonio, akytbetonio ir kitų blokelių. Keraminiai iš molio pagaminti blokeliai – vienas geriausių sprendimų. Jie labai tvirti, įgeriantys minimalų drėgmės kiekį, pasižymintys pavydėtinomis izoliacinėmis savybėmis, negana to, ekologiški. Tai – labai dažnas pasirinkimas individualių namų statybai, taip pat daugiabučių laikančiosioms sienoms. Didelis tvirtumas yra viena labiausiai vertinamų šių blokelių savybių. Keramzitbetonio blokelių privalumų sąrašas irgi platus – jie atsparūs drėgmei ir šalčiui, neįgeria vandens, yra nedegūs ir kur kas lengvesni už alternatyvius variantus. Aukštas atsparumas pelėsiui ir įvairiems kenkėjams – dar vienas vertinamas šių blokelių privalumas. Labai populiarūs ir akytbetonio blokeliai – lengvi, užtikrinantys optimalų mikroklimatą, sugeriantys perteklinius vandens garus iš aplinkos, bet greit išdžiūstantys ir maksimaliai atsparūs pelėsiui. Jų gamybai naudojamas cementas, kalkės ir kvarcinis smėlis. Šie blokeliai labai tiks tiems, kurie prioritetu laiko šilumą – iš jų sumūrytos sienos bus šiltos. Negana to, džiugins puiki garso izoliacija. Populiariųjų silikatinių blokelių gamybai naudojamos natūralios medžiagos (vanduo, kalkės ir smėlis), todėl jie labai vertinami ekologijos šalininkų. Be šio aspekto, tokie blokeliai pasižymi ir stiprumu, bet drauge yra lengvi bei nesunkiai mūrijami. Jų privalumų sąrašą papildo ir atsparumas ugniai bei šalčiui, pavydėtinos garso bei šilumos izoliacijos savybės ir ilgaamžiškumas. Silikatiniai blokeliai – populiarus pasirinkimas tiek neaukštiems, tiek daugiaaukščiams pastatams.

Varžtai, tvirtinimo detalės, montažinės putos

Varžtai bei kitos tvirtinimo detalės kartais atrodo tarsi smulkmenos. Bet profesionalai neleis suabejoti, jog šie elementai ne mažiau reikšmingi nei statybinės medžiagos, nes tvirtumo ir stabilumo kontekste atlieka vieną reikšmingiausių vaidmenų. Todėl siūlome rinktis atsakingai – mūsų asortimente Jūsų laukia platus varžtų, tvirtinimo elementų ir montažinių putų langų bei durų montavimui pasirinkimas.

Kitos medžiagos pagal paklausimą

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, siūlome daug kitų statybinių medžiagų, pavyzdžiui, fasadų apdailai, stiklo pertvaras bei kitus stiklo gaminius.