Plastikinės durys

Turinys

Plastikines durys

Jei ieškote lauko, vidaus, terasos ar kitų durų savo būstui, neabejotinai turėsite labai platų pasirinkimą – šiandieninė rinka dėkinga ir vartotojai turi itin puikias galimybes realizuoti savo vizijas ir maksimaliai išpildyti norus. Nesuklysime pasakę, kad labai dažnai pirkėjų simpatijas pelno plastikinės durys. Jų izoliacinės savybės, estetinis vaizdas bei minimalūs priežiūros poreikiai yra esminiai kriterijai, lemiantys jų populiarumą.

Plastikinės durys gali būti kelių tipų – tai lauko durys, vidaus durys, stumdomos durys, balkono durys. Jos yra stabilios, turinčios gerą šiluminę ir garso izoliaciją, ilgai naudojamos, o interjere itin mėgstamos kuriant šiuolaikišką, modernų interjerą. Mūsų siūlomos plastikinės durys gaminamos iš vokiškų GEALAN, VEKA IR REHAU profilių. Profilio konstrukcija nulemia plastikinių lauko durų technines savybes. Šios durys gali būti ne tik baltos, bet ir spalvotos bei padengtos medienos imitacija PVC, kurios ne tik atrodo kaip pagamintos iš medžio, bet ir turi visus plastikinėms durims būdingus privalumus. Tokio tipo lauko durų nereikia perdažyti, paviršius lengvai valomas ir išlieka nepakitęs ilgus metus,  galima pasirinkti įvairių spalvų ir raštų.

Plastikinės lauko durys

Lauko durims keliama kiek daugiau reikalavimu, palyginti su vidaus durimis. Lauko durys turi būti ne tik vizualiai gražios, bet ir tvirtos, patikimos bei, žinoma, saugios. Mūsų asortimente esančios plastikinės lauko durys visiškai atitinka šiuos reikalavimus. Jų dizaino galimybės labai plačios: skirtingos spalvos, su stiklo elementais arba be jų ir pan. Plati spalvinė gama leis lengvai lauko duris priderinti prie bendros eksterjero koncepcijos. Durys su stiklo elementais atrodo estetiškiau, jos kur kas dailesnės, funkcionalesnės, mat galima matyti, kas vyksta už jų. Neretai tokių durų kaina yra kiek aukštesnė nei vientisų, pagamintų be stiklo elementų.

Kokie plastikinių lauko durų privalumai?

  • mūsų parduodamos plastikinės lauko durys pasižymi pavydėtinomis garso ir šilumos izoliacijos savybėmis, kas labai svarbu norint užtikrinti, jog durys netaps šilumos laidininku iš namų, o iš lauko sklindantis triukšmas nedrums namuose esančiųjų ramybės;

  • plastikinės lauko durys yra tvirtos ir ilgaamžės;

  • jos nereikalaus daug priežiūros, todėl nesunku bus išlaikyti reprezentatyvumą;

  • šios durys saugios, o saugumui dar labiau sustiprinti, kaip ir pasirinkus bet kokias kitas duris, labai svarbu sumontuoti aukštus reikalavimus atitinkančią spyną.

Plastikinės stumdomos balkono durys

Pakeliamosios-stumdomosios balkonų durys iš PVC (HST durys)

Pakeliamos-nustumiamos durys leidžia sukurti įdomius sprendimus atskiriant dideles erdves – išėjimus į terasą, balkoną ar sodą. Šias duris galima panaudoti bet kur, kur reikalingas panoraminis išėjimas į aikštelę šalia patalpos. Dideli stiklinimo plotai, per kuriuos į patalpą patenka daug šviesos ir beveik nepastebimas slenkstis sudaro nepadalintos erdvės vaizdą. Šio tipo durys gali būti įvairių versijų ir sparnų padėčių bei neatidaromų dalių. Konstrukcijų įvairovė yra viena iš nepaneigiamų šių tipo durų privalumų.

Privalumai:

  • Lengvas atidarymas ir uždarymas
  • Atidarymui nereikia didelių pastangų
  • Didelis langų plotas leidžia mėgautis viduje prisipildžiusia šviesa ir gėrėtis vaizdu.

Plastikinės balkono durys vizualiai turi derėti ir prie namo interjero vidinėje jų pusėje, ir prie eksterjero išorinėje durų pusėje. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti plačią modelių įvairovę, todėl atrasti tinkamiausias nesunku. Mūsų asortimente tik dailios, funkcionalios, patvarios ir aukštos kokybės plastikinės durys balkonams, užtikrinančios patogų išėjimą į balkono ar terasos patalpą. Šioms durims, palyginti su lauko durimis, būdinga kiek lengvesnė konstrukcija.

Plastikinės vidaus durys

Plastikinės vidaus durys bus labai geras pasirinkimas, jei vertinate kokybę, ilgaamžiškumą, puikų vaizdą ir paprastą priežiūrą. Tokios durys puikiai tiks individualių namų, butų patalpoms, biurams, visuomeninių pastatų vidaus patalpoms ir kt. Plastikinės vidaus durys masina dėl patrauklaus dizaino ir labai plačių jo galimybių. Plati spalvų paletė leis šias duris tobulai priderinti prie namų interjero ir sukurti vientisumą arba, atvirkščiai, dailias duris paversti išskirtiniu akcentu.

Kokie plastikinių vidaus durų privalumai?

  • pirmiausia reikėtų paminėti minimalias laiko sąnaudas jų priežiūrai;

  • šios durys atrodo labai estetiškai, o plati modelių ir spalvų įvairovė leidžia įgyvendinti net įmantriausias vizijas;

  • plastikinės vidaus durys pasižymi labai geromis garso izoliacijos savybėmis, kas itin svarbu, jei namuose gyvena daugiau asmenų.

Plastikinių durų kaina

Plastikinių durų kaina kiekvienu atveju skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo tokių kriterijų kaip: durų spalva, modelis, stiklo paketai ir jų skaičius, kiti dizaino sprendimai, profilis ir pan. Užtikriname, kad mūsų asortimente – durys konkurencinga kaina, tad kiekvienas atrasite poreikius ir galimybes atitinkantį variantą.

Jei domina konkreti plastikinių durų kaina, susisiekite su mumis ir, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pateiksime tikslią sąmatą.

Aktualios plastikinės vidaus, lauko ar balkono durys? Nežinote, kokias pasirinkti? Laukiame Jūsų atvykstant, taip pat laiškų ar skambučių – išsamiai papasakosime apie plastikinių durų ypatumus, atsakysime į klausimus ir padėsime priimti geriausiai Jums tinkantį sprendimą.