Įvairios žaliuzės, roletai, tinkleliai

Žaliuzės:

Tinkleliai nuo vabzdžių:

Roletai:

 

Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzėsApsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės langams bei durims tai greita ir patikima apsauga Jūsų namams, biurams, parduotuvėms. Šios rūšies žaliuzės išpildo 100% apsaugines funkcijas: apsaugo namų, parduotuvių, biurų langus nuo chuliganų ir vagių, saugo pirmo aukšto gyventojus nuo smalsių žvilgsnių ir t.t. Šios apsauginės žaliuzės užtikrina patikimą šilumos izoliaciją. Jei žaliuzės yra įdiegtos teisingai, šaltuoju metų laiku jos gali žymiai sumažinti šilumos nuostolius. Pagamintos iš plieno ir aliuminio jos ilgą laiką nereikalauja priežiūros, o jei reikia, yra lengvai nuvalomos. Atidarymas ir uždarymas gali būti rankinis (ranka traukiant virvę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę), mechaninis (sukant rankenėlę žaliuzės šarvas susukamas į dėžę arba užfiksuojamas pageidaujamame aukštyje), spyruoklinis mechanizmas naudojamas žaliuzių šarvui sukelti ir nuleisti rankomis, o elektromechaninis (variklis) veikia su distanciniu valdymu. Elektroninės sistemos vienintelio mygtuko paspaudimu atsidaro bei užsidaro net kelių langų ar langinių žaliuzės. Šiuolaikinės sistemos leidžia užprogramuoti jų atidarymo ir uždarymo laiką.

Apsauginės grotos

Apsauginės grotos

Grotų paskirtis apsaugoti patalpas nuo įsibrovėlių. Pagrindinės savybės patvarumas ir patikimumas. Šios apsauginės priemonės tvirtinasi prie langų ar durų, todėl svarbu jas įsigyti ne tik kokybiškas, bet estetiškai atrodančias, derančias prie namo ar patalpos stiliaus. Galima rinktis apsaugines stacionarias, susukamas ir sustumiamas grotas. Dideles angas uždengti tinkamiausios stacionarios grotos, pasižyminčios pigumu. Susukamos ir sustumiamos grotos praktiškas, universalus ir šiuolaikiškas pasirinkimas. Pagrindinis privalumas pro grotas šviesa lengvai patenka į patalpą, todėl tinka apsaugoti parduotuvių vitrinas, balkonų ar lauko duris. Apsauginės susukamos grotos patogu vitrinose, nes prekės apsaugomos nuo nusikaltimų, bet vitrina vis tiek matoma potencialių pirkėjų. Kuo ypatingos sustumiamos apsaugines grotos? Jos taip pat montuojamos iš vidaus arba iš išorės. Tokios grotos gali būti siaurinamos arba platinamos, todėl nesunkiai pritaikomos bet kokiam langui, vitrinai ar kur kitur. Tai aukščiausios kokybės gaminiai iš aliuminio arba cinkuoto plieno. Grotos neužima vietos, nes yra susukamos arba sustumiamos ir paslepiamos už užuolaidos. Valdomos rankiniu arba automatiniu būdu.

Horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės

Jos puikiai dera su tiulinėmis ir naktinėmis užuolaidomis. Horizontalios žaliuzės plastikiniams langams ir montuojamos tarp stiklų mediniuose languose yra paprastas, universalus, nestandartinis dekoras langams. Įvairi spalvų paletė. Horizontalios žaliuzės plastikiniams bei mediniams langams išsiskiria tuo, kad šonuose pritvirtinamos juostelės, kurių pagalba atidarius langą žaliuzės išlieka prigludusios prie stiklo. Šis variantas puikiai tinka virtuvės ir vonios kambariams. Horizontalias žaliuzes taip pat galima montuoti mediniuose languose tarp stiklų. Jos padidina lango šiluminę varžą, ilgiau išlieka švarios. Galima reguliuoti juostelių pasvirimo kampą, pakelti-nuleisti ir norimame aukštyje užfiksuoti žaliuzę.

Medinės žaliuzės

Medines žaliuzes renkasi tie, kurie vertina natūralumą bei rafinuotą prabangą. Šiuolaikiniame pasaulyje mus vis daugiau supa šaltas stiklas ar aliuminės konstrukcijos, todėl į interjerą norisi įnešti natūralumo ir šilumos. Medinės žaliuzės kaip tik tai, kas suteikia interjerui jaukumo ir šilumos. Taip pat padeda sukurti ramybės įspūdį. Medis grąžina mus į gamtą, atpalaiduoja ir suteikia jaukumo.

Medinės žaliuzės

Be visų įprastų žaliuzių privalumų yra begalė medinių žaliuzių išskirtinumų, dėl kurių verta rinktis šį dekoratyvų langų uždengimo būdą:

 • Medis žaliuzėms suteikia natūralią išvaizda ir puikiai dera bet kokioje aplinkoje tiek klasikinio, tiek ir modernaus stiliaus interjere. Jos taip pat yra tinkamos visoms erdvėms namams, biurams, SPA centrams. Jos harmoningai įsilieja į aplinką ir praturtina interjerą.
 • Medinės žaliuzės sulaiko tiek karštį, tiek šaltį mediena pasižymi izoliacinėmis savybėmis. Žiemą žaliuzės saugo šilumą, kai nuo stiklo sklinda šaltis į kambarį, o kaitrą vasaros dieną sulaiko karštį.
 • Medinėms žaliuzėms nekenkia tiesioginiai saulės spinduliai, todėl jos puikiai tiks net ir pietinėje pusėje esančiam kambariui. Šios žaliuzės yra sudarytos iš tam tikro dydžio juostelių, kurios yra išdžiovinamos specialiu būdu, todėl nesideformuoja ir neskilinėja nuo tiesioginės saulės spindulių, net ir esant ryškiems temperatūrų svyravimams.
 • Universalumas jas nesunku integruoti bet kokiame interjere. Galime pasiūlyti įvairių medienos rūšių, tekstūrų ir spalvų, todėl gausi pasirinkimų paletė suteiks savito žavesio bet kuriam interjerui. Šios žaliuzės išsiskirs neprilygstama elegancija ir pabrėš šeimininko stiliaus ir skonio pojūtį.
 • Privatumas medinės žaliuzės kambaryje išskaido šviesą, todėl sukuriama norima kambario nuotaika, o iš lauko pusės visiškai nesimato, kas vyksta patalpoje. Žaliuzės yra pakeliamos ir paprastai užfiksuojamos norimame aukštyje. Tačiau medinių žaliuzių pagalba iš lauko sklindantis apšvietimas gali būti reguliuojamas net gi nepakeliant žaliuzių reguliuojamas tik juostelių pakilimo kampas, nukreipiant sklindančią šviesą į grindis ar lubas. Žaliuzės yra reguliuojamos lazdele ir virvelė.
 • Lengva medinių žaliuzių priežiūra medinių žaliuzių juostelės yra storesnės nei kitų tipų žaliuzių, todėl jų valymas yra žymiai paprastesnis. Žaliuzės valomos tiesiog naudojant drėgną šluostę ir lengvą valiklį. Jums nereikės nuimti žaliuzės ar dulkių šalinimui skirti kelių valandų.
 • Patvarumas medinių žaliuzių juostelės yra gaminamos iš lengvos, tačiau tvirtos medienos. Aukštos kokybės mediena gali tarnauti ilgai. Mediena nesideformuoja dėl padengto specialaus apsauginio sluoksnio.
 • Medinės žaliuzės yra saugus gaminys jos yra saugios, nes nėra aštrių briaunų, todėl puikiai tinka šeimoms su mažais vaikais.
 • Nesenstanti klasika. Šios žaliuzės suteikia šilumos ir jaukumo namams, alsuoja natūralumu ir harmonija, o svarbiausia niekada neatsibosta bei neišeina iš mados.

Medinių žaliuzių tipai:

 • Medinės horizontalios žaliuzės
 • Medinės vertikalios žaliuzės
 • Mediniai roletai

Medinės horizontalios žaliuzės

Medinės horizontalios žaliuzės

Medinių horizontalių žaliuzių išskirtinumai:

 • žaliuzių juostelės gaminamos iš lengvos ir tvirtos medienos;
 • puikiai dera prie įvairaus stiliaus interjero;
 • galima reguliuoti juostelių pasvirimo kampą, pakelti bei nuleisti ir norimame aukštyje užfiksuoti žaliuzę;
 • juosteles surišančios kopėtėlės gali būti virvelinės ir juostelinės;
 • juostelės nesideformuoja, neskilinėja, neblunka nuo saulės, gali būti valomos drėgna šluoste;
 • Juostelių plotis 25 ir 50 mm;
 • Tvirtinimo būdai: ant lango rėmo, lango angoje, virš lango angos;
 • Valdymas: virvele + lazdele arba elektrine pavara (tik medinės žaliuzės su 50 mm pločio juostelėmis).

 

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės – praktiška ir ekonomiška alternatyva užuolaidoms. Jos gali būti tvirtinamos tiek tarnybinėse patalpose, tiek biuruose, tiek apipavidalinant gyvenamųjų namų erdves. Dėka įvairių atspalvių ir spalvų audinių vertikalios žaliuzės lengvai sukurs jaukumą patalpoje. Ant vienos žaliuzės galima sukabinti skirtingų spalvų arba aukščių juostas. Juostų privalumas yra tas, jog galima mėgautis lauko vaizdu neišėjus iš patalpos. Šių žaliuzių valdymas yra gana paprastas: traukiant virvelę arba distancinio pagalba juostos suvažiuoja į vieną ar kitą pusę bei iš vidurio į kraštus. Juostų pasisukimo kampas 360 laipsnių reguliuojamas grandinėle. Gali būti montuojamos prie lubų, sienos, į lango ar durų nišą.

Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės

Jei norite apipavidalint išskirtinio dizaino langus (pavyzdžiui, pusiau apvalius, trapecijos ar trikampio formos) žaliuzėmis – drąsiai rinkitės plisuotas. Jos taip pat idealiai tinka stikliniams stogams, panoraminiams langų stiklams, arkos formą turintiems stoglangiams papuošti. Šis gražus ir įdomus dekoro elementas tinka veiksmingai papildyti net keisčiausią interjerą. Didelis pasirinkimas neblunkančių audinių atspalvių ir faktūrų. Audiniai, naudojami plisuotų žaliuzių gamybai, kelis kartus yra impregnuojami, todėl ilgai išlaiko stabilią formą ir nekaupia dulkių. Plisuotos žaliuzės jos lengvai neužsidega ir neįsielektrina. Priklausomai nuo modelio, jos gali būti valdomos rankiniu arba automatizuotu būdu.

Tinkleliai nuo vabzdžių

Tinkleliai skirti apsaugoti patalpas nuo vabzdžių prasiskverbimo pro langus ir duris. Tinklelis, esantis ant lango ar durų, suteikia galimybę laikyti atvirus langus ir duris, pro kuriuos nepriskris vabzdžių, o patalpose išliks gaivus oras.

 • Tinklelio konstrukcijos spalvos – balta, ruda arba medžio imitacija;
 • Sietelio spalva – įprasto tinklelio audinio spalva pilka, tačiau sietelis nemažina lango stiklo apšviestumo ir yra permatomas šviesoje;
 • Galima rinktis tinklelio audinį: įprastą pilkos spalvos, antialerginį, „Zebra arba „Nematomas tinklelį:
 •  Antialerginis tinklelis – tankesnis ir specialiai pritaikytas alergiškiems žmonėms, kai patalpos gali būti vėdinamos nesibaiminant alergijų. Skirtas, kai reikalinga apsauga ne tik nuo vabzdžių, bet ir žiedadulkių, sukeliančių alergijas vasaros metu.
 • „Nematomas tinklelis – pagamintas šis anglies pluošto, žvelgiant iš vidaus į lauką, yra maksimaliai perregimas, unikali jo savybė beveik nematomas. Puikiai apsaugo nuo vabzdžių ir visiškai neužtamsina patalpos, praleidžia daugiau saulės spindulių bei oro.
 • „Zebra  tinklelio audinys yra pilkos spalvos su baltomis juostomis. Skirtas, kai reikia paryškinti apsaugą nuo vabzdžių.

Tinklelių tipai:

 • Tinklelis – rėmelis;
 • Tinklelis – roletas;
 • Tinklelis – durys;
 • Tinklelis – užuolaidos;
 • Plisuotas tinklelis

Tinklelis – rėmelis

Tinklelis – rėmelis

 • Tinklelio rėmas – tai stabili ir tvirta konstrukcija. Profiliai gaminio konstrukcijoje palaiko tinklelį įtemptą visame rėmelio plote;
 • montuojant tinklelį nesugadinama lango-durų konstrukcija;
 • tinklelis gali būti montuojamas ant lango rėmo (su magnetukais) arba lango staktos šviesioje dalyje (su kabliukais);
 • rėmelį galima lengvai nuimti, o prireikus vėl uždėti;
 • standartinės spalvos balta ir ruda (klientui pageidaujant, galima nudažyti milteliniu būdu pagal pasirinktą spalvą iš RAL spalvų katalogo).

Tinklelis – roletas

Tai šiuolaikiško dizaino sprendimas, puikiai apsaugantis nuo įkyrių vabzdžių.

Tinklelis – roletas

 • gali būti įrengti tiek ant langų, tiek ant durų ir stoglangių;
 • veikia kaip roletas (tinklelį galima nuleisti bei pakelti arba traukti į vieną ir kitą šoną;
 • tinklelis gali susisukti horizontaliai, vertikaliai arba į šoną;
 • galima rinktis papildomą stabdymo mechanizmą;
 • tinklelio apatiniame ir šoniniame profilyje įmontuotas šepetėlis, kuris uždengia plyšius.

Tinklelis – durys

Tai puikus sprendimas ieškantiems kaip apsaugoti namus nuo vabzdžių, medžių ir kitų augalų lapų patekimo į namus bei užtiikrinti patogų išėjimą į terasą ar balkoną.

Tinklelis – durys

 • tinka visų tipų lauko ar balkono durims;
 • galima rinktis tinklelį-roletą arba tinklelį-rėmelį durims;
 • labai lengvai montuojami prie durų rėmo;
 • rėmelį galima lengvai nuimti, o prireikus vėl uždėti;
 • naudojami itin tvirti ir patvarūs tinkleliai;
 • standartinės spalvos balta ir ruda (klientui pageidaujant, galime nudažyti milteliniu būdu pagal pasirinktą spalvą iš RAL spalvų katalogo).

Tinklelis – užuolaida

Tinklelis – užuolaida

 • Praktiškas pasirinkimas žmonėms, turintiems mažų vaikų ar gyvūnų;
 • praskleidžiamas tinklelis-užuolaida;
 • lenvai sumontuojamas.

Plisuotas tinklelis

Šis tinklelis puikiai tinka slankiojančioms durų sistemoms ar plačioms durims, neriboja matomumo ir atveria vaizdą. Yra ilgaamžiai ir patikimi.

Plisuotas tinklelis

Galima rinktis iš dviejų plisuotų tinklelių tipų: Standart ir Lux:

Plisuotas tinklelis Standart

 • yra tinkamas slankiojančioms durų sistemoms;
 • neriboja matomumo ir atveria visą vaizdą;
 • ilgaamžis ir patikimas;
 • apatinis aliuminis slenkstis: 8 mm;
 • su reguliuojama rankena;
 • tinkliuko audinio spalva: juoda;
 • standartinės spalvos balta ir ruda; galima dažyti milteliniu būdu pagal pasirinktą spalvą iš RAL spalvų paletės.

Plisuotas tinklelis LUX

 • idealiai tinka slankiojančioms durų sistemoms ar plačioms durims;
 • neturi slenksčio: nėra papildomos kliūties ant grindų, netrukdo valyti patalpų ir vaikščioti;
 • gali būti pagamintas su viena ar dviem sekcijomis, užsidarančiomis centre;
 • itin plačioms durims pritaikyta sistema „viena paskui kitą jungia nuo dviejų iki šešių plisuoto tinklelio sekcijų;
 • standartinė tinklelio audinio spalva juoda; yra galimybė užsakyti su pilkos spalvos audiniu;
 • standartinės spalvos balta ir ruda; galima užsakyti medžio imitacijos auksinio ąžuolo spalvos, arba dažyti milteliniu būdu pagal pasirinktą spalvą iš RAL spalvų katalogo.

 

Roletai

Roletai

Priklausomai nuo pasirinkto audinio roletas gali būti naudojamas:

 • patalpos užtemdymui;
 • privatumui;
 • saulės šilumos (spindulių) blokavimui;

Siūloma:

 • Plati roletų audinių raštų, spalvų, atspalvių gama;
 • Mechanizmų spalvų įvairovė;
 • Pritaikomi visų tipų langams, sienoms, luboms;
 • Varstant langus, roleto audinys išlieka prigludęs prie stiklo;
 • Pasirinkus tam tikrą audinio rūšį roletas gali būti pritaikomos drėgnoms patalpoms;
 • Roletas gali būti valdomas ne tik iš viršaus į apačią, bet ir iš apačios į viršų;
 • Roletas gali būti pagražintas banguota apdaila apačioje.

Tvirtinimo variantai:

 • prie pat stiklo (lango rėmo);
 • nišoje;
 • ant sienos;
 • į lubas;
 • stogo langams.

Audinių asortimentas apima tokius audinius:

 • techninius specialius audinius saulės kontrolei;
 • patalpų užtemdymui, privatumui;
 • interjero sudedamųjų dalių papildymui;
 • vaikų kambariui;
 • drėgmei atsparius;
 • dvigubo audinio.
 • Galimi valdymo variantai – grandinėle arba elektros varikliu;
 • Galimybė audinį užfiksuoti pageidaujamame aukštyje;
 • Maksimalūs roletų matmenys tiesiogiai priklauso nuo audinio techninių savybių.

Roletai DIENA NAKTIS

Roletai DIENA NAKTIS

 • Galima reguliuoti šviesos, patenkančios į kambarį, kiekį nepakeliant roleto aukštyn. Šie roletai pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl reguliuojant juostų persidengimą galima padidinti arba sumažinti į patalpą patenkančios šviesos srautą;
 • traukiant grandinėlę galima pakelti, nuleisti ir bent kuriame aukštyje sustabdyti roletą;
 • roleto audinys susisuka į ritinėlį ant vamzdžio, uždengto specialiu aliuminiu profiliu.

Roletai stogo langams

Roletai stogo langams

Šie roletai yra specialiai pritaikyti pasvirusiems stogo langams ir yra itin lengvai bei paprastai valdomi rankenėle arba spyruokliniu mechanizmu. Spyruoklinio mechanizmo pagalba, roleto medžiaga automatiškai susisuka ant vamzdžio, o šis vamzdis gali būti uždengtas specialiu profiliu. Roletai stogo langams yra lengvai užfiksuojami norimoje padėtyje ir aukštyje, kadangi jų šonuose įmontuojami specialūs antgaliai. Roleto valdymo rankenėlė yra įmontuota apatiniame profilyje.

Romanetės

Tai stilinga dailiomis klostėmis susilankstanti užuolaida, kuri veikia žaliuzių principu. Savo funkcionalumu ir praktiškumu jos prilygsta roletams, nes naudojant specialų mechanizmą jos susilanksto į klostes ir susikelia į 20-30 cm pločio juostą virš lango arba tiesiog susiklostuoja lange. Tai yra labai patogu, kai nesinori sumažinti ir taip mažos erdvės patalpoje. Arba tiesiog norisi išskirtinio ir stilingo sprendimo langų dekorui.

Romanetės

 • Romanetės – tai į klostis sukeliamos užuolaidos;
 • plati audinių raštų, spalvų, atspalvių gama;
 • pritaikomi visų tipų langams, sienoms, luboms;
 • varstomų langų atveju rekomenduojama tvirtinti romanetę virš nišos arba pasirinkti roletą iš to pačio audinio.
 • Priklausomai nuo pasirinkto audinio romanetė gali būti naudojama:
 • Patalpos užtemdymui;
 • privatumui;
 • interjero sudedamoji dalis.

Su tuo pačiu audiniu galima pagaminti ir roletą, ir romanetę. Priklausomai nuo patalpos ir gaminio tvirtinimo vietos galima pasirinkti klosčių aukščius.