Twinson Terrace lauko terasų lentos

Twinson Terrace lauko terasa Lauko terasa

Twinson lauko terasų lentos yra patikrintos ir atitinka visus kokybės reikalavimus – ilgaamžiškumą, tvirtumą, stabilumą, minimalią ir lengvą lauko terasos grindų dangos priežiūrą.

Tai kokybiškos terasos grindys. Jų gamybai naudojama unikali technologija – medžio dulkių ir plastiko (PVC) granulių mišinys, kuris panaikina blogąsias ir išlaiko gerąsias medžio savybes. Taip gaunamos priežiūros nereikalaujančios, ilgaamžės terasinės grindys. Jas naudosite tol kol nusibos, o visą naudojimo laiką lauko terasa atrodys kaip nauja, kaip ir pirmąją terasos sumontavimo dieną.

Twinson lentos impregnuojamos gamykloje, jų papildomai nereikės vaškuoti, impregnuoti, perdažyti ar renovuoti (priešingai nei medines terasos grindis).

Aštuonios skirtingos natūralios gamtos spalvos leidžia iki smulkmenų suderinti vizualiai patrauklų terasos vaizdą: kiemo terasose, sodo takeliuose, lodžijose ir balkonuose, prie baseinų, prie pirčių ir ežerų montuojant takelius ir lieptelius.

Lauko terasos grindys turi du skirtingus paviršius: viena terasos pusė su mažesniais, kita su didesniais grioveliais – galite kurti spalvinius raštus. Prie kiekvienos lauko terasos grindų dangos spalvų gamos siūlome stilingus ir praktiškus apdailos raštus.