Faneruotos vidaus durys

Vidaus durys – tai namų interjero akcentas, atliekantis estetinę ir praktinę funkcijas. Būtent dėl to durims paprastai keliami aukšti reikalavimai, pavyzdžiui, reprezentatyvi išvaizda, atsparumas išorės poveikiui, dailus dizainas, puiki garso izoliacija ir kt. Šiandien rinkoje turime pavydėtiną vidaus durų pasirinkimą, tad galime atsižvelgti į visus savo poreikius, finansines galimybes ir rasti tinkamiausią variantą.

Svarstant, kokias duris rinktis vidaus patalpoms, dažniausiomis alternatyvomis tampa laminuotos, medžio masyvo ir faneruotos vidaus durys, mažai kuo nusileidžiančios taip vertinamoms medžio masyvo durims. Faneruotos yra lengvos, atrodo labai estetiškai, o jų charakteristikos suponuoja, jog tokios vidaus durys tarnaus ilgai, neprarasdamos savo funkcionalumo ir patrauklaus vizualinio vaizdo. Tokias duris priderinsite prie skirtingų interjero stilių, vyraujančios spalvinės gamos, kitų dizaino elementų ir sukursite harmoningą namų interjerą.

 Profil 2
         Kvartetas 3
       Kvartetas 3
         Kvartetas 3
        Leonardo 6
          Leonardo 6
          Leonardo 12
          Leonardo 12
Milana 2
 Standart
  Vila 1
  Vila 1
Milana 1
Milana 1
Bergamo 4
    Vila 14

Faneruotos durys

Faneruotų vidaus durų užpildymui paprastai naudojamas klijuotas medžio masyvas arba medžio drožlių plokštės, o išorei – medžio lukštas, kurio apsaugai tepami keli kokybiško lako sluoksniai. Medžio lukštas yra tas pats natūralus medis, todėl išlaikoma jo tekstūra, raštai, kas yra puiki alternatyva tiems, kurie nori lengvesnio ir pigesnio, bet ne mažiau kokybiško medinių durų varianto.

Kuo išsiskiria faneruotos durys ir kokie jų pranašumai? Pirmiausia reikia pasakyti, jog kokybiškas faneruotas duris atskirti nuo medžio masyvo durų nebus lengva. Tiesa, faneruotoms naudojama mažiau medienos, todėl jos daugeliu atvejų yra lengvesnės, kas laikoma dideliu pranašumu, renkantis duris vidaus patalpoms, kadangi lengvesnės durys nesuteikia apkrovų konstrukcijai, sienai, maža to, šios durys, palyginti su pilnai medinėmis, pasižymi patrauklesne kaina.

Faneruotų durų, kuriomis prekiaujame, gamybai naudojama įvairi mediena, pavyzdžiui, raudonmedis, ąžuolas, klevas, riešutas ir kt. Šios durys idealiai tiks ekologijos šalininkams, nes jų gamyboje naudojamos tik ekologiškos, natūralios medžiagos.

Vienas didesnių šio tipo durų privalumų yra atsparumas išorės poveikiui, pavyzdžiui, drėgmei, todėl tokios durys puikiai tiks ir vonios patalpai ar kitoms, kuriose yra didesnis drėgmės lygis. Lakas saugo faneruotas duris nuo drėgmės ir leidžia išvengti deformacijų. Būtina paminėti ir atsparumą dėvėjimuisi, nes medienos lukštas, apsaugotas laku, nesitrina, neblunka nuo saulės, sunkiai braižosi, todėl faneruotos durys ilgai išsaugo reprezentatyvią išvaizdą.

Faneruotų durų gamybos technologijos ir naudojamos medžiagos sudaro labai plačias pasirinkimo galimybes: medienos rūšių, spalvų, tekstūrų, dizaino sprendimų.

Faneruotų durų kaina

Faneruotų durų kaina priklauso nuo kelių aspektų: koks yra durų užpildas (klijuoto masyvo užpildas suponuos kiek aukštesnę durų kainą, palyginti su MDF užpildu), kokie durų matmenys, ar durys su stiklo elementais ar be jų, kitų dizaino sprendimų.

Orientuojamės į visas klientų grupes, todėl siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį. Mūsų asortimente rasite tik aukštos kokybės duris konkurencinga kaina, tad kiekvienas klientas atras jam tinkamiausias.

Jei norite sužinoti, kokia yra faneruotų durų kaina, siūlome kreiptis internetu arba telefonu, galite atvykti į mūsų biurą. Nurodykite patikusį faneruotų durų modelį, reikiamus matmenis ir mes pateiksime tikslų kainos skaičiavimą.

Kodėl verta pasirinkti „Gedita“ faneruotas vidaus duris?

  • kiekvienam klientui pasiūlysime gerą durų kainą;

  • siūlome labai platų asortimentą, todėl skirtingų poreikių turintieji atras jiems tinkamiausias;

  • mūsų patirtis rinkoje, sukauptos ir nuolat tobulinamos žinios leidžia siūlyti Jums aukštos kokybės paslaugas, tik geriausius gaminius ir visada rasti optimalų sprendimą;

  • konsultuojame, atsakome į klausimus ir padedame pasirinkti geriausią faneruotų durų variantą, atsižvelgiant į individualius kriterijus.